מעצב תעשייתי

שירותי מעצבים תעשייתיים בביקונדקט

במרבית הענפים שבהם מייצרים מוצרים המיועדים לשימוש הקהל הרחב, משחק מעצב תעשייתי תפקיד חשוב. דברים אלו נכונים לגבי ייצור מוצרי פלסטיק, מתכת, עץ, אלקטרוניקה וכדומה – החל במברשות שיניים ועד לרכבים. כחלק משירותיה מעמידה חברת ביקונדקט לרשות לקוחותיה מעצבים תעשייתיים בעלי ניסיון רב, המסייעים בהפיכת הרעיון לכדי מוצר יישומי, רווחי ונמכר.

 

חשיבותו של העיצוב התעשייתי בימינו

בעשורים האחרונים חלו שינויים מהותיים בתהליכי פיתוח מוצרים, בין היתר עקב תמורות בטכנולוגיות הייצור ובחומרי הגלם. אחד השינויים הגדולים ביותר קשור בתפקידו של המעצב התעשייתי, שהפך למרכזי וחיוני ביותר בתהליך הייצור. סיבה מרכזית לכך היא הגלובליזציה העוברת על העולם והתחרות העזה בשוק על ליבם של לקוחות מצד מאות ואלפי יצרנים הפועלים באותה נישה. התוצאה של שינוי זה הוא שניתן למצוא על המדפים שורה ארוכה של מוצרים המשרתים אפליקצייה דומה, ולכן יש ליצור ערך מוסף לצרכן על מנת שיבחר במוצר אחד על פני האחר. היתרון יכול להיות מושג על ידי נראות אטרקטיבית של המוצר, הפונה אל ההעדפות של קהל יעד מסוים בהתאם לגילו, מינו, הרגלי צריכה וכדומה. כמו כן, ניתן להשיג יתרון על ידי שיפור השימושית, המעניקה חוויה נעימה ונוחה יותר שעושה את כל ההבדל. 

 

כמה מילים על מעצבים תעשייתיים

למעשה, כאשר מדברים על מעצבת תעשייתית או מעצב תעשייתי, מתכוונים למי שסיים את לימודיו האקדמיים שנפרשים בארץ על פני ארבע שנים, או שסיים תואר הנדסאי בן שלוש שנים. מטבע הדברים, אנשים אלו יכולים להיות מועסקים כמעט בכל ענף שניתן להעלות על הדעת ורוכשים ניסיון בתחומיהם. יחד עם זאת, עליהם להיות בקיאים במספר תחומים בסיסיים כגון חוויית משתמש, תהליך הייצור, תכונות של חומרים, אומנות, חידושים ועדכונים בתחומם, אקולוגיה, פטנטים וכדומה. ניתן להבין כי מעצבים תעשייתיים רוכשים במהלך לימודיהם ידע מקיף ביותר על מנת שיוכלו לספק מענה למגוון הדרישות במקומות העסקתם, תוך שהם נדרשים להתאים את עצמם לצרכים המשתנים של לקוחותיהם.

עיצוב תעשייתי בביקונדקט

שירותי העיצוב התעשייתי מהווים חלק אינטגראלי מהמעטפת שמציעה חברתנו. מדובר בשירות חיוני המתייחס לשורה ארוכה של היבטים כגון עלויות ייצור, תמחור, טכנולוגיות וחומרים, נראות ואסתטיקה, שימושיות, איכות הסביבה, ועוד. כך אנו מסייעים ללקוחותינו להעביר את הרעיון שעל הנייר לכדי מוצר מוגמר, העונה בצורה הטובה ביותר לתחרות הקיימת בשוק ולהיבטים של עלות-תועלת בתהליך הייצור.

לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישה במשרדנו, התקשרו אל חברת ביקונדקט בטלפון 03-9773598.

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן