כלכלה עולה

סין עולה לאחרונה לכותרות בהקשרים רבים. החל מפוליטיקה, דרך הקשרים ביטחוניים  וכלה בהתערבות בכלכלה כמעט בכל מקום בעולם. אין ספק שמדובר בשחקן מפתח בכלכלה הבינלאומית. עם זאת, הנוכחות של סין בשוק הייצור אינה חדשה כלל וכלל. הביטוי מייד אין צ’יינה הוא מטבע לשון, ואם פעם הוא הצביע על איכות ירודה של מוצר, הרי שככל שעוברות שנים ניכר כי המוניטין הזה לא מוצדק. מדובר על מדינה בעלת מגוון רחב של אפשרויות ייצור, ובדיוק כמו שמוצרים המיוצרים באירופה יכולים להיות באיכות גרועה או טובה, כך גם אלו המיוצרים מאחד מהמפעלים הרבים הפזורים במדינה הגדולה באסיה (והשלישית בגודלה בעולם). כיום, חברות רבות שיושבות במדינות מגוונות ברחבי העולם, אפילו אם הן מייצרות במדינת הבית שלהן, מחזיקות במפעל בסין. עלויות ייצור זולות, רמות איכות שונות, זמינות ייצור וזמן תגובה מהיר כלכלה נוחה לתעשיינים ושוק ייצור מפותח דוחפים חברות רבות לביסוס פעילות שם.

למידע נוסף לחצו כאן

סין קרוב לבית

ישראל לא יוצאת דופן בעניין הזה. לא מעט חברות ישראליות מחזיקות מפעלי ייצור בסין על מנת להרחיב את ההיצע שלהם ללקוח הישראלי ולזה הבינלאומי. כיום, על מנת לייצר מוצר במהירות, בקנה המידה ובעלויות של סין, כבר לא חובה לשבור את השיניים באנגלית רצוצה ולקוות שמשהו מסימני הידיים יוביל לעסקה מוצלחת. ניתן לעשות את הכל כאן, בעברית פשוטה, והתהליך יתבצע ברמה גבוהה ובעלויות התואמות את השוק הסיני. קשה להמעיט בערך ההקלה שמעניק מעבר התהליך המייגע של ייצור מוצר בעברית וקרוב לבית. האפשרות לדון עם אנשי המקצוע בעברית, לעשות זאת במרחק נסיעה ברכב מהמשפחה ולדעת שאתה מכיר את מערכת האיכות, הם יתרונות שלא יסולאו בפז בתהליך הייצור. כשמדובר בחברה שיודעת לספק לך את כל מה שדרוש לך לייצור מתחילתו ועד סופו, מערכת משומנת הפועלת על פי סטנדרטים בינלאומיים, יעניקו לך יתרון תחרותי בזמני השקת המוצר תוך שימת דגש על מובילות מחיר.

שוקלים לייצר את המוצרים שלכם במפעלים בסין? איכות הייצור חשובה לכם, עמידה בכל התקנים הנדרשים וגם המחירים הנוחים עבור השירות? אם כן, חברת Bconduct היא הכתובת המתאימה להיעזר בה. החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות ייצור בסין בהתאמה מלאה תוך דגש על איכות ברמה גבוהה. לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים המוצעים על ידה צרו קשר ב – 03-9773598

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן