יציקות ברזל

מהן יציקות ברזל?

יציקות ברזל פותחו לראשונה לאחר מלחמת העולם השנייה במטרה להוריד את עלויות הייצור ולשפר את איכות התוצר הסופי. כיום, משתמשים ביציקות ברזל על מנת לייצר אביזרים כגון גלגלי שיניים, שסתומים, מחברי מתכת, גופי קירור, תבניות, מכונות חיתוך למפעלים וכן הלאה.

קיימים סוגי שונים של יציקות ברזל, החל מיציקות חול דרך יציקות שעווה ועד יציקות לחץ לחומרי אלומיניום. בעת ביצוע יציקת ברזל ניתן לייצר כלים שונים ומגוונים העשויים ברזל, אשר מגיעים בקשת רחבה של צורות וגדלים. באמצעות ברזל ניתן לייצר כלים בכל צורה וגודל ללא קושי תוך הקטנת שעות העבודה בעיבוד מכני. כדי ליצור יציקת ברזל, יש להכין תבניות יציקה,  אשר אליהן יוצקים את הברזל בהתאם לסוג הכלי ועיצובו (בהתאם לדרישת הלקוח).

קיימים מפעלי יציקות ומפעלי ייצור המציעים ייצור מוצרי ברזל באמצעות יציקות; כדי ליצוק ברזל נדרש צוות מהנדסים, אשר יתכנן את תבנית יציקה ראשונית ויעביר אותה טיפולים טרמיים, על מנת שתתחזק ותתאים ליציקה. לאחר יציקת הברזל הראשונה והתרשמות מהמוצר הסופי, מחליטים על המשך התהליך: אם המוצר מתאים לדרישות הלקוח – ממשיכים בייצור המוני של תבניות ויציקות. במידה שהמוצר לא עומד בסטנדרטים הרצויים מבחינת איכות או צורה – חוזרים אל השלב הראשוני ומתאימים ומשפרים את התבנית בהתאם לדרישות לדרישה.

לאחר יציקת הברזל אל התבנית, החומר מתקרר בטמפרטורת החדר, עד שניתן לגעת בו ולהוציא אותו מהתבנית. במידת הצורך, היציקה עוברת חיסום, ליטוש וחיתוך, כדי להעלות את רמת התוצר.

חברת Bconduct מתמחה בייצור מוצרי ברזל באמצעות יציקות, ותשמח להעניק לכם שירות מסור וייעוץ מקצועי בנושא תהליך הייצור. אנו נעזור לכם להבין מה הן הטכניקות ושיטות הייצור העומדות לפניכם, תוך הסבר על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות. ברשותנו צוות עובדים מקצועי אשר כולל את מיטב האנשים בתחום הייצור.

אנחנו, חברת Bconduct, שמים דגש על עמידה בתקני הייצור הבינלאומיים הקפדניים ביותר, תוך סיפוק מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר, לקבל מידע נוסף על יציקות ברזל, ולבחור בחברה אשר תעניק לכם מענה בכל עת, ותדאג לספק את המוצר הטוב ביותר בהתאם לדרישותיכם. בנוסף, ניתן ליצור קשר במספר הטלפון 03-9773598 או בכתובת info@bconduct.com.

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן