הכל שימושי

כשצופים בתכניות טלוויזיה של כמה עשורים אחורה, יש הרבה דברים שנראים שונה מאיך שאנחנו מכירים את העולם היום. אחד הדברים הבולטים הוא החשיבות המועטה שהוענקה לעיצוב המוצרים שיוצרו בקנה מידה תעשייתי. עבור רבים מהייצרנים, החשיבות העיקרית הייתה יצירה של מוצר בר שימוש ועמיד לאורך זמן, והדגש העיצובי שניתן היה מועט, אם בכלל. בנוסף, בשל היעדר טכנולוגיה, כמעט לא הייתה אפשרות לייצר מוצרים מורכבים ועדינים הדורשים דיוק של אלפיות המילימטר בקנה מידה תעשייתי, ואם היו עושים זאת הדבר היה עולה הון עתק.

למידע נוסף לחצו כאן

שימושי וגם יפה

בימינו, אחד הדברים שבולטים במוצרים מתועשים הוא הדגש הרב הניתן על עיצוב המוצר. מוצר שאינו בעל גימורים מדוייקים, שאינו בעל חזות מושכת התואמת את התפקוד שלו, כנראה שלא יזכה להצלחה שיווקית. זאת ועוד, התפתחות הטכנולוגיה אפשרה הוזלה תהליכי ייצור למוצרים הדורשים דיוק רב, כך שהם הפכו נחלתם של הציבור כולו.

 

אחת הטכנולוגיות העיקריות בשוק הזה היא הטכנולוגיה של עיבוד שבבי מדויק כפעולה ייצור ראשית או כהמשך ייצור משני  לשימוש בטכנולוגיות אחרות לדוגמה יציקות / חישול. בשיטה הזו, שבעצם כוללת בתוכה מגוון של שיטות ופרקטיקות, ניתן להגיע לדיוק מירבי בתהליך ייצור בקנה מידה תעשייתי.  השימוש במכונות עיבוד שבבי מדויקות בעלות ארבעה וחמישה צירים עם הזנות חומרי גלם אוטומטיות, מאפשרות ייצור חלקים מורכבים מאוד בקנה מידה נרחב. כך או כך, אין ספק שמגוון הטכנולוגיות שמאפשרת השיטה פתחו את השער עבור רבים אל הייצור של מגוון גדול של מוצרים בעלי איכויות התלויות בדיוק ובצמצום. בפעם הבאה שאתם מסתכלים על מוצר מעוצב היטב, וודאי אם וכאשר תרצו להשקיע ולעצב מוצר משלכם שבסופו של דבר אתם מקווים שיהיה בעל הצלחה מסחרית, אל תעצמו עיניים. העיבוד השבבי כאן, והוא כאן כדי להישאר.

 

זקוקים לשירותיה של חברה המתמחה בעיבוד שבבי? איכות העבודה חשובה לכם, העלות עבור השירות עצמו וגם מידת המקצועיות? אם כן, חברת Bconduct היא הכתובת הנכונה להיעזר בה. לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים המוצעים על ידה צרו קשר ב –03-9773598

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן