תהליך פיתוח מוצר Turn Key מלא

חברת ביקונדקט מתמחה כבר למעלה מ– 30 שנה בהקמה וניהול של מערכי ייצור מורכבים, בהתבסס על מערכי ניהול בישראל ובסין. אנו אמונים על פיתוח מוצרים מאלף ועד תו באמצעות בעלי מקצוע מיומנים מתחומי הידע הדרושים כגון מעצבים תעשייתיים, מהנדסים, מנהלי ייצור ובקרי איכות. העבודה נעשית בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח ובשקיפות מלאה מולו, בעוד אנו חותרים לקבלת תוצאות איכויות ומדויקות תוך מזעור סיכונים.

שלבים שונים בתהליך פיתוח מוצרים

תהליך פיתוח מוצרים מורכב ממספר שלבים עקרוניים אשר כל אחד מהם כולל היבטים ושיקולים רבים. אנו מלווים את הלקוח למן הפגישה הראשונה ועד לייצור ההמוני, האריזה והשילוח. באופן כללי, פיתוח מוצר חדש מבוסס על השלבים הבאים הנעשים עם חברתנו:

  • עיצוב מוצר ותכנון מכאני – כאשר לקוחות מגיעים למשרדנו עם רעיון למוצר חדש, לא פעם יש להכניס בו שינויים, תיקונים או עיצוב נוסף לטובת העצמת חוויית השימוש, התאמת המוצר לשוק, תמחור, אופטימיזציה של עלויות והגברת המכירות. לשם כך, אנו לומדים היטב את המוצר על כלל היבטים (קהל היעד, שימושים, חומרים ועוד), ומעניקים ללקוח נקודת מבט נכונה ועדכנית עבור צרכיו. כך לדוגמא, באמצעות המעצבים המסחריים והתעשייתיים שאנו מעסיקים ניתן לעצב את המוצר כך שתתאפשר שיטת אריזה זולה, יעילה והנוחה ביותר.
  • בניית אב טיפוס – בניית אב טיפוס היא חלק אינטגראלי וחשוב ביותר בתהליך פיתוח מוצרים שמומלץ מאוד לחברות לא לדלג עליו. לאחר שאנו נפגשים עם הלקוח ומקבלים ממנו דגם “על הנייר“, אנו בונים עבורו מודל אמיתי המאפשר לבחון את המוצר הסופי, כפי שייראה ויעשב בו שימוש אחרי הייצור. מדובר בשלב מהותי עבור הצלחת הפרויקט, המסייע רבות בהגעה לתוצאות איכותיות ומדויקות, ולהגעה מהירה לייצור המוני תוך מזעור סיכונים והוצאות כבדות בהמשך.
  • ייצור המוני – זהו האחרון מבין שלבי פיתוח מוצרים, שלאחריו עוברים אל האריזה והשילוח שגם עבור שלב זה אנו מספקים פתרונות. חברתנו מודעות למורכבויות הקשורות בשלב הייצור ההמוני ולכן הקימה מרכז ייצור בסין הפועל תחת פיקוחה המלאה. תהליך הייצור בסין תחת פיקוחנו מבטיח ללקוחותינו סודיות מלאה וביצוע מהיר ומקצועי, תוך עמידה בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציב. כמו כן, ללקוחות הבוחרים לעבור לייצור המוני במפעל שאינו קשור לחברתנו, אנו מספקים מערך שלם לניהול ופיקוח ברצפת הייצור. כך ניתן ליהנות מביטחון מלא אודות אמינות התהליך, עמידתו השלמה בדרישות, ושמירה על נכסים כגון שיטות ייצור, פטנטים ומפרטים טכניים. בכל מקרה, בין אם מדובר במפעל שלם או בפס ייצור יחיד, תהליך הייצור נעשה תחת בקרת איכות מקצועית של עובדינו, החוסכת בכסף וזמן. אנו מעסיקים מהנדסי בקרת איכות האמונים על גישות ושיטות חדשניות, ומכירים היטב את תחומי הבקרה הידניים או האוטומאטיים ואת נושאי התקינה בתעשייה הרלוונטית.

לפרטים נוספים על תהליך פיתוח מוצר עם חברתנו, ולקביעת פגישה במשרדנו, צרו קשר עם ביקונדקט בטלפון 03-9773598.

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן