שיחול פלסטיק

מה זה שיחול פלסטיק?

 

שיחול פלסטיק או בשמו השני אקסטרוזיה פלסטית, הוא שיטת ייצור המשמשת בעיקר לצורך ייצור פרופילי פלסטיק תהליך הדומה למשיכת פרופילי אלומיניום. היתרון הבולט ביותר של שיטת השיחול, הוא היכולת לייצר פרופילים מפלסטיק בצורה חסכונית ובעלויות נמוכות, ביחס לשאר השיטות הנמצאות בשימוש בתעשיית הייצור.

 

דברו איתנו

במהלך תהליך השיחול נלקח החומר, במקרה של שיחול פלסטיק החומר הוא פלסטיק, ונדחס אל תבנית (דיזה) , במטרה לעצב את הגאומטריה הדרושה וליצור חלק חדש . 

תהליך השיחול הפך לפופולארי בישראל ובעולם בזכות העלויות הנמוכות, הפחתת זמן מכונת עיבוד והצורך לייצר פרופילי פלסטיק באורכים שונים. במהלך העבודה מתקיים תהליך פיקוח וביקורת מתמיד, אשר בא לוודא כי המוצר מיוצר על פי הנדרש ללא פגמים הנוצרים כתוצאה של ח”ג לא נכון, או התמצקות לא טובה שעלולה לגרום לשקעים בפרופיל. עבודה רציפה מאפשרת לחברות הייצור לבצע ביקורת טובה יותר על המוצר, באמצעות השינויים המעטים המתרחשים בפס הייצור. 

על מנת לבצע שיחול פלסטי בצורה טובה ומדויקת, יש לשמור על שני כללים חשובים: 

  1. אחידות הבלילה – אחידות ואיכות החומר המעורבב חשוב על מנת ליצור מוצר תקני. בלילה עם גושים, אשר לא עורבבה היטב עלולה להוביל לתקלה וסדקים במוצר המוגמר. 
  2. קצב זרימה אחיד – יש לשפוך את הבלילה האחידה אל התבנית או הגוף המיועדים לה בקצב זרימה אחיד ומתון.

חברת Bconduct תשמח לסייע לכם ולבצע עבורכם ייצור באמצעות שיחול פלסטיק. לחברה ניסיון רב של למעלה מ- 30 שנה בתחום הייצור, הכולל ידע רב שנצבר עם השנים ומוכן לפעולה. עם פנייתכם אל החברה, תגלו צוות עובדים אדיב ומקצועי המורכב מאנשים מובילים בתחום תעשיית הייצור, אשר שמחים להעניק ללקוחותיהם תוצרים ברמת איכות גבוהה.  

במידה שאתם מעוניינים בחברה המכילה מהנדסים מובילים בתחום הייצור, אשר ייסעו לכם לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו – אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר, ואחד מנציגנו ישמח ליצור אתכם קשר, להסביר על תהליך שיחול פלסטיק ולענות על כל שאלותיכם. בנוסף, ניתן להתקשר אל המספר

03-9773598 או לשלוח מייל את הכתובת info@bconduct.com.

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן