יצור מעגלים עם טכנולוגיה מתקדמת

אנו בחברת Bconduct מתמחים בהקמה ובניהול של מערכי ייצור מורכבים, לרבות כל מה שקשור לייצור מעגלים מודפסים תוך יישום של טכנולוגיית השמה משטחית SMT.

 

טכנולוגיית  SMT – מה זה?

טכנולוגיית השמה משטחית SMT -Surface Mount Technology היא טכנולוגיה להרכבת רכיבים חשמליים על גבי מעגלים מודפסים. שיטה זו חוללה מהפכה בתהליך הייצור בכך שאפשרה הרכבה מהירה יותר, גדלי לוח קטנים יותר ואמינות מוגברת. האימוץ של טכנולוגיית הרכבות SMT יצר שינוי משמעותי בתעשיית האלקטרוניקה, וסלל את הדרך למכשירים קומפקטיים ומתוחכמים יותר. אכן, יש מספר יתרונות לייצור SMT עם רכיבים קטנים יותר, ובמשקל פיזי קל יותר:

  • מפחית את הצורך בקדיחת חורים במעגל המודפס.
  • במעגלים פשוטים חד שכבתיים טכנולוגיה זו מאפשרת הרכבה אוטומטית, מדויקת ופשוטה יותר (כל רכיב נמצא רק בצד אחד של המעגל), דבר המאפשר קצבי ייצור גבוהים יותר.
  • במעגלים רב שכבתיים יש אפשרות להרכיב רכיבים גם בצד האחורי של המעגל המודפס.
  • שימוש בפחות חומר בנקודות ההלחמה (מפחית את ההתנגדות וההשראות של נקודות החיבור, ומאפשר עבודה בתדרים גבוהים יותר).
  • עמידות טובה יותר לרעידות.
  • שימוש ברכיבים קטנים מאוד

 

 

 מידע בסיסי על ייצור מעגלים מודפסים 

בתחום ייצור האלקטרוניקה, מעגלים מודפסים ממלאים תפקיד מרכזי בהפעלת המכשירים עליהם אנו מסתמכים מדי יום. אחת ההתקדמות המרכזיות בתחום זה הייתה השילוב של SMT בתהליך ייצור PCB, אשר שיפר משמעותית את היעילות והדיוק בהליכי ייצור מעגלים מודפסים.

לאורך השנים ביקונדקט משמשת כמרכז בולט לייצור מעגלים מודפסים, ומתגאה בתעשייה איתנה שידועה בחדשנות ובדיוק שלה. יצרני מעגלים מודפסים ממנפים טכנולוגיות מתקדמות  תוך הקפדה  על תקני איכות מחמירים, מה שהופך אותם לבחירה מועדפת עבור חברות המחפשות מפעל PCB  באיכות גבוהה. לאור התמקדות במצוינות ובאמינות, יצרנים ישראלים מיצבו את עצמם כמובילים בשוק העולמי.

יש לציין כי תהליך הייצור של מעגלים מודפסים הינו מאמץ קפדני הכולל שלבים שונים, מתכנון ועד ייצור. התהליך כולל שלבים מורכבים כמו עיצוב פריסה, מיקום רכיבים, הלחמה ואמצעי בקרת איכות כדי להבטיח שהמוצר הסופי עומד במפרט הרצוי. מכונת SMT  ממלאת תפקיד מכריע בתהליך זה, ומאפשרת מיקום מדויק של רכיבים על גבי ה-PCB בדיוק ויעילות.

 

היתרונות של בחירת חברה מנוסה

כאמור, ייצור המעגלים המודפסים בישראל מייצג מפגש של מומחיות, חדשנות ודיוק. לכן, על ידי ניצול הכוח של טכנולוגיית SMT ומינוף הניסיון של יצרנים מובילים, חברות יכולות להשיג תוצאות מעולות במאמציהן בתחום של ייצור באלקטרוניקה. יתרה מכך, ככל שהתעשייה ממשיכה להתפתח, בחירת השותף הנכון לייצור PCB הופכת יותר ויותר קריטית. 

כשזה מגיע אל ייצור כרטיסים אלקטרוניים ולייצור PCB, הניסיון מהווה פרמטר חשוב במיוחד. אי לכך, בחירת חברה בעלת רקורד מוכח בתעשייה חיונית על מנת להבטיח את האיכות והאמינות של המוצר הסופי. יצרן מנוסה מביא עימו מומחיות, ידע ומחויבות לספק תוצאות מעולות. על ידי שיתוף פעולה עם חברה מבוססת ומומלצת אתם יכול להיות סמוכים ובטוחים שה-PCB שלכם נמצא בידיים מסוגלות.

 

צרו קשר לפרטים וייעוץ

ב-Bconduct  מתמחים במתן פתרונות עיצוב וייצור מוצרים המותאמים לדרישות הספציפיות שלכם. יש לנו ידע עכשווי ומעמיק בכל הקשור לייצור של מעגלים מודפסים באיכות גבוהה תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ותהליכים מוכחים. בין אם אתם זקוקים לסיוע בייצור PCB או שיש לכם שאלות לגבי טכנולוגיית SMT, אנחנו כאן כדי לעזור. 


צור עמנו קשר באמצעות הטופס למטה או באמצעות הטלפון (מופיע בראש העמוד הראשי של האתר), ונשמח לשתף אותך בניסיוננו בייצור מעגלים גמישים וקשיחים.

20210311_11171520210311_111715
mmexport1712494994002mmexport1712494994002
mmexport1712495022788mmexport1712495022788
mmexport1712494989702mmexport1712494989702

Contact Us!