יציקות חול

יציקת חול היא שיטה וותיקה ליציקת חלקים בכל גודל וצורה, המשמשת אותנו עד היום. יציקת החול מלווה את תחום הבנייה כבר עשורים ומתעלה על שיטות כגון יציקת לחץ, יציקת קוקילה או יציקת שעווה, בזכות התוצאות איכותיות, האפשרות ליצוק חלקים גדולים שמשקלם רב בעלות תבנית אשר נחשב לזול יחסית. 

למידע נוסף לחצו כאן

דברו איתנו

כדי להכין יציקות חול, יש לבצע תהליך המורכב ממספר שלבים, במהלכו מייצרים את תבניות היציקה , התכת מתכות ויציקתן בתבנית, יישור וליטוש היציקות והגעה לתוצר ברמה גבוהה, וביצוע טיפולים טרמיים כדי לחזק את היציקה. לפניכם פירוט של כל אחד מהשלבים בתהליך יציקות החול:

  1. תכנון תבניות היציקה ע”י צוות מהנדסים, בהתאם לדגשים ולדרישות הלקוח.. 
  2. התכת מתכות כגון סגסוגת ואלומיניום, בתנורים חשמליים תעשייתיים ויציקתם בתבניות המכילות חול מסוגים שונים.  
  3. ביצוע פעולות השחזה וליטוש על גבי היציקות הקיימות, לאחר שעברו תהליך קירור, במטרה להגיע למוצר סופי ברמה גבוהה ואיכותית. 
  4. השלב האחרון הוא טיפולים טרמיים באמצעות ציוד מקצועי הכולל תנורים טרמיים, אשר מחזק את היציקות.

היתרון הגדול ביותר של יציקות החול הוא הגמישות שלהן, המאפשרת הכנת פריטים בעלי גאומטריה מורכבת תוך קבלת רמת דיוק גבוהה.

אם אתם מעוניינים לייצר יציקות אשר יתאימו למגוון תחומי הנדסה שונים (למשל: אינסטלציה, פרזול, וכו), מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום. חברת Bconduct, היא חברה ישראלית המספקת שירותי יציקות בארץ ובעולם מעל 30 שנה. החברה תסייע לכם בתהליך ייצור היציקה ותסביר לכם על המכשור השונה וסוגי היציקות הקיימות כיום בשוק. 

Bconduct תעמוד לצידכם לאורך כל הדרך ותעניק לכם שירות אישי, אדיב ומקצועי. בסוף תהליך העבודה עם החברה, תקבלו תוצר מוגמר איכותי בעלות יצור ידידותית. אם עמידה בסטנדרטים בינלאומיים חשובה לכם, כמו גם צוות מקצועי ואמין.

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן