ייצור מוצרי פלסטיק

ייצור מוצרי פלסטיק בהזרקה

חברת ביקונדקט מעניקה סל שלם של פתרונות עבור פיתוח מוצרי פלסטיק למגוון מגזרים ולכל השווקים. שירותינו מבוססים על צוות מקצוע מיומן בעל ניסיון מוכח ביותר הכולל אנשי מקצוע מכל התחומים הרלוונטיים, החל בשלב תכנון ועיצוב המוצר, ועד לניהול הייצור ובקרת האיכות. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ממגזרים שונים בישראל ובחו”ל.

מהי הזרקת פלסטיק

אחת השיטות הנפוצות עבור ייצור מוצרי פלסטיק היא ההזרקה. שיטה זו מבוססת על הזרקה של חומר הגלם לתוך תבנית ולאחר מכן קירורו לצורך חילוץ המוצר מהתבנית. באופן כללי, מדובר בשיטה המקנה מוצר מוגמר איכותי ובמהירות רבה יחסית. מאידך, יש לקחת בחשבון כי היא מצריכה תכנון של תבנית להזרקה בהשקעה ראשונית , שכמובן מתאזנת ככל שהיקף הייצור עולה. ישנם סוגים רבים של מכונות הזרקה בעלות מאפיינים שונים, אך באופן כללי הן מורכבות מפלטות רתימה, מערכת האחראית על החזקת התבנית בעת ההזרקה, ובוכנה. בתוך כך, במכונה קיים גוף הזרקה המורכב מגוף חימום ובורג שמתיכים את חומר הגלם, משפך שמכניס את חומר הגלם לגוף ההזרקה, ובוכנת ההזרקה שמזריקה אותו אל התבנית. חשוב לציין שברשות חברתנו ידע וניסיון רב בנושא ושביכולתנו להתאים עבורכם פתרונות ייצור פלסטיק בהזמנה אישית תוך התחשבות במגוון שיקולי עלות – תועלת.

ליווי בכל שלבי הפיתוח

חברתנו אמונה על ליווי לקוחותיה לכל אורך שלבי ייצור פלסטיק. הליווי שאנו מעניקים מתחיל כבר בפגישה הראשונית שבה אנו לומדים על רעיון הלקוח, מטרותיו, קהל היעד שלו ושימושיו. בשלב זה אנו מסוגלים להציע תמונה מלאה הכוללת שיפורים ותיקונים שכדאי לבצע במטרה להקטין עלויות, לשפר את חוויית המשתמש במוצר, ולהגביר את המכירות. כמו כן, אנו מתחשבים בשיקולים רבים נוספים כגון מאפייני מוצרים אחרים בשוק, מאפייני קהל המטרה, חומרים וטכנולוגיות ייצור, ועוד. בהמשך, אנו אמונים על בניית אב טיפוס שמטרתה להעביר את הרעיון מהנייר לדגם ראשוני קיים בפועל. מטרתו של שלב חשוב זה היא לראות ולהרגיש את המוצר הממשי, לבצע בו תיקונים ושיפורים במידת הצורך, ולחסוך ממון נכבד על תיקונים בשלב הייצור ההמוני. לבסוף, אנו מעניקים פתרונות מלאים גם לשלב הייצור עצמו באמצעות מפעל בסין הנמצא תחת פיקוחה המלא של חברתנו. אנו פועלים ללא פשרות לשמירה על סודיות מוחלטת, ביצוע מדויק ובקרת איכות קפדנית, קבלת מוצר מוגמר מושלם, ועמידה במסגרת התקציב ובלוחות הזמנים.

למידע נוסף על ייצור פלסטיקה עם חברתנו ולקביעת פגישה במשרדנו, התקשרו אל ביקונדקט בטלפון: 03-9773598.

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן