טכנולוגיות ייצור

מגוון סוגי טכנולוגיות ייצור ותהליכים

בחברת Bconduct מספקים הליכי ייצור שלמים ומתקדמים, עם מוקדי פעילות בסין ובישראל, שיכולים להיות מבוססים על סוגים שונים של טכנולוגיות ייצור בפלסטיק, גומי ומתכת. למטרה זו עומד לרשותכם צוות מומחים של החברה, שילווה אתכם בכל הליך הייצור, מתכנון ועיצוב לבניית אב טיפוס ועד הליכי ייצור סופיים. כמו כן, בחברה יעזרו לכם לבחור טכנולוגיות ייצור ותהליכים מתאימים ביותר למוצרים וצרכים של הארגון.  בין היתר יש לנו יכולת לנהל הליכיי ייצור עם הטכנולוגיות והתהליכים הבאים:

  • חיתוך לייזר– טכנולוגיית ייצור מתקדמת ומדויקת במיוחד, ללא מגע מכאני, בעזרתה ניתן לחתוך חומרים שונים כמו פלסטיק, מתכת, אבן ועץ. החיתוך מבוצע באמצעות קרן לייזר ממוקדת בהספק גבוה ועם תגובה של חומר שיכולה להיות פיזור, אידוי או התכה. טכנולוגיה זו מתאימה במיוחד עבור חיתוך של לוחות שטוחים.
  • כבישה– פס ייצור שעושה שימוש בכמה טכנולוגיות ופעולות שונות, כמו כבישה, כיפוף ודפיקה, וזאת במטרה לשנות צורה של משטחי חומר, בייחוד מתכות, ועבור ייצור בנפח גבוה עם תכנון יחסית פשוט של מוצר. בהליכי הכבישה עוברים משטחי חומר על גבי פס ייצור שכולל מספר תחנות, כאשר כל תחנה מבצעת פעולה אחרת. יש לציין כי בהליכי כבישה יש חשיבות רבה לדיוק הליך הייצור.
  • יציקות – טכניקת יציקה מבוססת על חימום מתכת עד הפיכתה לנוזל ויציקתה בתוך תבנית עם צורה מתאימה, וממשיכה לקירור של המתכת באופן מבוקר. היציקות מוצעות במגוון טכנולוגיות לרבות יציקה בשעווה, חול, לחץ ועוד.
  • הזרקת פלסטיק לתבניות– אחת השיטות הנפוצות לייצור מוצרי פלסטיק הינה באמצעות הזרקה של פלסטיק מותך לתבניות, קירורן והוצאת המוצר מהן. שיטת ההזרקה מאפשרת ייצור המוני ומהיר של מוצרי וחלקי פלסטיק באיכות גבוהה, גם אם מדובר במוצרים ברמת מורכבות גבוהה.
  • עיבוד שבבי– טכנולוגיה של עיבוד שבבי לוקחת חומר גלם ובעזרת כלי עיבוד מורידה ממנו שבבים בצורה מבוקשת של מוצר וברמת דיוק גבוהה במיוחד. למעשה, בעיבוד שבבי נעשה שימוש במספר טכניקות הכוללות ניסור, קדיחה, כרסום וחריטה. כמו כן  עיבוד שבבי מבוצע בטכניקה של ארוזיה חשמלית המתאימה במיוחד להליכי ייצור של תבניות למוצרי פלסטיק.
  • זיווד אלקטרוני– שם כולל עבור הליכי ייצור של חיפויים ומעטפות חיצוניות של רכיבי אלקטרוניקה, היכולים למשל לשמש כמארזי מחשוב ותקשורת, מארזים לציוד רפואי ותעשייה ביטחונית ועוד. מעטפות אלו יכולות להיות עשויות מפח מגלוון, אלומיניום, פלסטיק ונירוסטה, ונעשה בהן שימוש בטכנולוגיות שונות הכוללות למשל פעולות של ניקוב, חיתוך, כיפות , צביעה וציפוי.
  • טכנולוגיות נוספות– אנו מספקים הליכי ייצור עם עוד מגוון טכנולוגיות נוספות, לרבות טכניקות של ציפוי בחומרים שונים, טכניקות מתקדמות לייצור קפיצים, ייצור אטמים מגומי, טכנולוגיית SMT לייצור של מעגלים מודפסים, הזרקות מתכת ועוד.

 

לייצור מוצרים בטכנולוגיות ותהליכים שונים 

לייצור מתקדם של מוצרים בטכנולוגיות ותהליכים שונים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת  ביקונדקט בטלפון 03-9773598 או במייל info@bconduct.com.

 

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן