חברות עיצוב מוצר

תפקידן של חברות עיצוב מוצר

חברת ביקונדקט מעמידה לרשות לקוחותיה משרד עיצוב מוצר בו פועלים מהנדסים תכן ומעצבים תעשייתיים מנוסים ביותר. תהליך עיצוב מוצר הוא מרכיב ראשון ומרכזי בדרך לאב הטיפוס ועד לייצור ההמוני, ותפקידו להפוך את מוצר הלקוח לאטרקטיבי ורווחי בשווקים שאליהם הוא פונה.

 

פעילותו של משרד לעיצוב מוצר

חברות עיצוב מוצר משחקות בימינו תפקיד מרכזי בשרשרת הפיתוח ועם השנים הפך תפקידן לחיוני ומשמעותי ביותר. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא התחרות השוררות בנישות רבות של העולם הצרכני, כאשר בפני הלקוח הפוטנציאלי עומדות מספר אפשרויות לבחירה. בעידן שבו חופש הבחירה הינו רב, וכאשר קיימים לא מעט מוצרים המשמשים לאותן מטרות, ישנה חשיבות עצומה ליצירת יתרון למוצר הספציפי על פני מתחרים. המוצר יכול להיות אטרקטיבי יותר בזכות חזותו, כמו למשל בחירת צבעים ומרקמים של חומרים, תוך התחשבות באיכות הסביבה המעניקה חוויית שימוש נוחה וקלה יותר ועד למובילות מחיר תוך אופטימיזצייה של תהליכי הייצור והשפעה ישירה על מחיר המוצר לצרכן סופי. על המטרות האלו אמון סטודיו לעיצוב מוצר המחזיק בידע מעשי נרחב והבנה של צורכי שוק, תכונות של חומרים, טכנולוגיות תהליכי ייצור, וכדומה.


כיצד הופכים מוצר לרווחי ואטרקטיבי

מצד אחד, עיצוב מוצר חייב להתחשב בעלויות הייצור הקשורות לחומרים וטכנולוגיות, בסביבת הייצור ועוד, כאשר המטרה היא ליצור מוצר איכותי ומושך גם מבחינת התמחור הסופי. מצד שני, יש לספק למוצר את היתרונות שצוינו לעיל תוך התייחסות למאפיינים של השוק ולקהלים שאליהם הוא פונה. בין היתר, יש להתייחס אל שרשרת האספקה עד ללקוח, השימוש הסופי במוצר, אריזה המנצלת באופן מיטבי את שטח האחסון, היבטים אסתטיים, שמירה על רמת איכות הסביבה ועמידה בתקנים “ירוקים”. כל זאת, על סמך הבנה מעמיקה של מאפייני הצריכה וההעדפות של הלקוחות הפוטנציאליים בהתאם למינם, מעמד סוציו אקונומי, סביבה תרבותית, צרכים מיוחדים, גילאים וכדומה.


מדוע לעבוד עם ביקונדקט?

עיצוב מוצר הוא אמנם שלב חשוב, אך רק אחד מבין מגוון רחב של פתרונות שמעניקה חברתנו תחת קורת גג אחת. אנו מלווים את הלקוח החל משלב הרעיון ועד לייצור ההמוני, תכנון האריזה למשלוח, עבודה שוטפת עם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחומים הרלוונטיים. אנו מספקים פתרונות ייצור אופטימאליים ומקפידים על יחסי עלות – תועלת תוך שמירה על איכות גבוהה של ייצור במחירים נמוכים. כמו כן, חברתנו מבצעת מחקר שיווקי וכלכלי נרחב ואמין לצורך הטמעת שיפורים במימוש תוכניות ייצור, ומנהלת עבור לקוחותיה סיכונים מבחינת אמינות ורמת הייצור במפעלים.

לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישה במשרדנו, התקשרו אל חברת ביקונדקט בטלפון 03-9773598

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן