הנהלה


שחר איסמאילוב ייסד את חברת ביקונדקט בשנת 2011 ביחד עם דרור אופיר. לשחר ניסיון מוכח של למעלה מ-20 שנים בניהול מכירות ופרויקטים גדולים משלבי המכירה הראשונים ועד לסגירת חוזה והטמעת המערכות. בעברו ניהל שחר מגוון מחלקות תפעול הכוללות את מחלקות ה-IT, לוגיסטיקה ורכש. בין השנים 2010 – 2012 שימש שחר כסמנכ”ל מכירות בינלאומי של החברה הבורסאית MTS (NASDAQ: MTSL), המפתחת מערכות בילינג לחברות תקשורת בינלאומיות ומערכות מתקדמות בתחום “הארנק האלקטרוני”. בין השנים 2008 – 2010 ניהל שחר את המכירות במזרח אסיה של חברת Infogin הכוללים פתרונות אופטימיזציה של הרשת הסלולרית. בין השנים 2002 – 2008 היה שחר אחראי על מכירות ופרויקטים לחברות סלולר בינלאומיות מטעם חברת Flash Network בדרום אמריקה ומזרח אירופה.


דרור אופיר ייסד את חברת ביקונדקט ביחד עם שחר איסמאילוב בשנת 2011. לפני כן, במשך 15 שנים ניהל דרור את חברת אופיר שיווק – חברה משפחתית שסיפקה פתרונות ייצור לחברות ישראליות.

לדרור ניסיון מוכח בהעברה של מוצרים משלב הדגמים לייצור סדרתי תוך בניית תהליכי ייצור מורכבים בסין והודו. הניסיון העשיר של דרור בסין והודו, הבנת התרבות המקומית ותהליכי הייצור אפשרו לו להקים קווי ייצור מתקדמים ולהוזיל את עלויות המוצרים.

צור קשר

דילוג לתוכן