איך מוצר נולד

ייצור מוצר מאפס הוא תמיד תהליך מסובך ולא משנה כלל באיזה מוצר מדובר. לכם ברור מה המוצר צריך לעשות, מהי נקודת הקצה שלו, אבל הדרך על מנת להוציא תחת ידכם מוצר מוגמר היא ארוכה ומפרכת. כמות אנשי המקצוע שצריך להיוועץ בהם, כמות התקנים שצריך לקבל את אישורם לפני שיותר לכם לשווק את המוצר ואפילו הפרסום שלו, כולם כרוכים בהרבה השקעה וכאב ראש. זו הסיבה שכאשר ניגשים להתחיל בתהליך הזה, כדאי לקחת איתכם אנשי מקצוע שמכירים את הדרך וידעו להכווין אתכם על מנת שלא תפלו בנקודות שאחרים נפלו בהם לפניכם.

 

דברו איתנו

השלב הראשון של כל תהליך שיווק הוא קודם כל ייצור המוצר. לאחר שהרעיון הבשיל בראש, ולאחר שיש לכם ביד את התכנונים ההנדסיים ואת המודל לבנייה, הגיע הזמן לעבור לשלב הייצור של המוצר הפיזי. אחת הדרכים המפוצות והמקובלות היא באמצעות ייצור פלסטיק בהזרקה. בשיטה הזו, פלסטיק מותך מוזרק לתבנית שנבנתה מראש בהתאם לתכניות ההנדסיות ולמודלים של המוצר שלכם, הקירור שלו בתוך התבנית ובעיקר המחיר המבוקש שמושפע מתכנון התבנית מאפשר ייצור מדויק בקנה מידה גדול של המוצר המבוקש.

 

חשיבותם של אנשי המקצוע

עם זאת, בתהליך הזה לא הכל ורוד. ייצור מוצרי פלסטיק בהזרקה הוא תהליך מורכב, יקר וכזה הדורש סבלנות ומקצועיות רבה. מכונות הזרקה באיכות ירודה, אנשי מקצוע שאינם מיומנים או בניית תבנית שלא בדיוק לפי המודל, עד למילימטר האחרון, עלולים להוביל לתוצאות מאוד לא רצויות, בקשה להתאמת המוצר לתבנית שכבר יוצרה ולהפסדים רבים. תפקידם של האנשים שתקחו איתכם להראות לכם את הדרך יהיה בין היתר למנוע מצבים כאלה. אתם רוצים להיות בטוחים שהאנשים האלה יודעים מה הם עושים ושיש להם את הניסיון הדרוש על מנת שבסוף התהליך הם יציגו לכם את המוצר המוגמר, בדיוק כמו שדמיינתם אותו.

מעוניינים לייצר מוצר פלסטיק מסוים? איכות הייצור חשובה לכם, עמידה בכל התקנים הנדרשים וגם העלויות הנדרשות עבור הייצור? אם כן, חברת Bconduct היא הכתובת המתאימה להיעזר בה. לסקירת כלל שירותי החברה לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון צרו קשר ב – 03-9773598

למידע והצעת מחיר צור עמנו קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן